پیام تبریک رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)به مناسبت هفته پژوهش

۲۵ آذر ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۳ کد خبر : ۶۶ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۷۳۴
رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)به مناسبت هفته پژوهش را تبریک گفت.
پیام تبریک رئیس بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج)به مناسبت هفته پژوهش

به گزارش واحد ارتباط مردمی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج):دکتر علیرضا جلالی رئیس بیمارستان  پژوهش و نوآوری در کنار رشد جایگاه علمی ایران در جامعه جهانی را بسیار مهم خواند و افزود: بهره‌برداری از آن در بخش‌های مختلف زمینه‌ساز خودکفایی و استقلال اقتصادی کشور خواهد شد..

ایشان در ادامه گفت:پژوهش، کار علمی و کارشناسی ابزار و زیربنای لازم برای هموار نمودن مسیر پیشرفت و توسعه هر جامعه‌ است. امروز ایران اسلامی با اتکا به پیشرفت‌های علمی مبتنی بر کار پژوهشی متخصصان و دانشمندان جوان متعهد خود توانسته است تا به الگویی ماندگار در بین کشورهای جهان اسلام تبدیل شود و در مسیر دستیابی به قله‌های افتخار همچنان به حرکت رو به پیشرفت خود ادامه دهد.

هفته پژوهش فرصتی مغتنم جهت ایده‌پردازی و برنامه‌ریزی پژوهش‌ محور در راستای طی نمودن مسیر توسعه کشور در امتداد پیشرفت تا دستیابی به افق ایران 1404 برمبنای سند چشم‌انداز، فراهم آورده است.

در سالی که بنا به فرمایش رهبر معظم انقلاب به نام سال «اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی» مزین گشته است، پژوهش و کار علمی بخشی از استحکام و قوام ساختار اقتصادی و فرهنگی کشور خواهد بود که امتداد آن نویدبخش افق درخشان ایران اسلامی فرداست.

اینجانب به مناسبت هفته پژوهش زحمات تلاشگران سنگر علم و پژوهشگران جوان و مجرب در پیشبرد اهداف متعالی ایران اسلامی بویژه پژوهشگران عرصه بهداشت و درمان کشور را ارج می‌نهم و توفیق روزافزون آنها در عرصه پژوهش و فناوری را از درگاه ایزد منان خواستارم.

خبرنگار: پیام احمدی کاشانی


نظر شما :