اردوی بازنگری برنامه استراتژیک بیمارستان

۱۳ اسفند ۱۳۹۴ | ۱۳:۲۸ کد خبر : ۲۶۱ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۳۹
اردوی بازنگری برنامه استراتژیک بیمارستان
اردوی بازنگری برنامه استراتژیک بیمارستان

به گزارش واحد روابط عمومی بیمارستان بقیه الله الاعظم (عج ) :

آقای دکتر عبدی ، مدیر قرارگاه تدوین برنامه استراتژیک بیمارستان در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی بیمارستان در مورد اردوی بازنگری برنامه استراتژیک گفت : یکی از کارهایی که باید برای برنامه استراتژیک انجام شود و جزء اصول برنامه استراتژیک می باشد ، بازنگری سالیانه این برنامه است .

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه استراتژیک بیمارستان از ابتدای سال 1394 شروح شده است که در طی سال 1394 ، سه مرحله پایش روند اجرای برنامه استراتژیک انجام شد .

آقای دکتر عبدی با تأکید بر اصلاح برخی از برنامه ها و تدوین برنامه برای موضوعات جدید ، گفت: به هر حال پس از بررسی های زیاد لازم بود در برنامه تغییراتی ایجاد شود که برای این منظور اردویی برنامه ریزی شده است که در پایان هفته یا حضور 40 نفر از معاونین ، مدیران و کارکنان و صاحب نظران بیمارستان در محل اردوگاه شهید باهنر برگزار می گردد .

مدیر قرارگاه تدوین برنامه استراتژیک بیمارستان افزود ، در این اردوی کاری که به صورت دو روزه برنامه ریزی شده است آموزش های لازم در خصوص نحوه بازنگری و اصلاح برنامه استراتژیک داده خواهد شد و همچنین در قالب کارگروه های ، ارزیابی محیط داخلی و خارجی بیمارستان نیز مجدداً بررسی خواهد شد و مواردی که نیاز به اصلاح دارد ، اصلاح خواهد شد .

دکتر مناف عبدی در پایان گفت : انشاءالله به فضل الهی در این اردوی دو روزه برای کارهای اساسی سال 1395 بیمارستان ، برنامه ریزی خواهد شد . لذا امیدواریم که بتوانیم در راستای کیفیت خدمات بیمارستان ، گامهای مؤثری برداریم .

تهیه خبر : میرفتحی زاده

درج خبر : موسی انگورانی

 


نظر شما :