آئین تجلیل از خادمین مدافعان حرم

۰۷ دی ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۱ کد خبر : ۲۴۸ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۳۴۴
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کلیک کنید .
آئین تجلیل از خادمین مدافعان حرم

به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، طی آئینی از پزشکان ، پرستاران ، کمک بهیاران ، انتظامات ، خدمات عمومی ، پذیرش و ... که توفیق خدمت گذاری در ایام حضور مجروحان مدافع حرم را برعهده داشتند ، تجلیل گردید .

در این مراسم که با حضور فرمانده محترم دانشگاه دکتر اصلانی ، حاج آقا دهقان مسئول حوزه نمایندگی دانشگاه ، دکتر جلالی ریاست محترم بیمارستان و سایر معاونین و مدیران بیمارستان برگزار گردید ، پس از سخنرانی و ارائه گزارش توسط مسئولین ، از 200 نفر از خادمین مدافعان حرم که در تمامی گروه های درمانی و خدماتی ، میزبان شایسته ای از این عزیزان بودند تجلیل گردید .

دکتر علیرضا جلالی ، ریاست بیمارستان در این مراسم با شکوه با اشاره به روحیه ایثار و فداکاری در همکاران بیمارستان افزود : بیمارستان بدون اطلاع قبلی اما با هماهنگی بسیار بالایی که در بیمارستان وجود داشت پذیرای مجروحان عزیز گردید و بدون این که در روند اداره و پذیرش سایر بیماران و مراجعین بیمارستان خللی ایجاد شود ، با آرامش کامل و با جدیت در خدمت مجروحان بودیم و با افتخار به این عزیزان خدمات درمانی شایسته و عالی را مطابق با استانداردهای بین المللی ارائه نمودیم .


نظر شما :