تودیع و معارفه و تقدیر و تشکر در حوزه نمایندگی ولی فقیه

۱۵ مهر ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۳ کد خبر : ۲۴۰ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۷۴
برای مشاهده جزئیات بر روی ادامه کنید .
تودیع و معارفه و تقدیر و تشکر در حوزه نمایندگی ولی فقیه

به گزارش روابط عمومی بیمارستان، در نهمین جلسه شورای مدیران حوزه نمایندگی ولی فقیه در سال 94 که با حضور حاج آقا انصاریان مسئول محترم عقیدتی دانشگاه و سایر مدیران نمایندگی دانشگاه برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا ذبیحی از همکاران مدیریت روابط عمومی بیمارستان بابت برگزاری موفق و ارزشمند نمایشگاه یادیاران و برنامه های ویژه هفته دفاع مقدس تقدیر و تشکر نمودند و به رسم یاد بود، لوح سپاس به آقای سید محمد میرفتحی و آقای مهرداد محمدی اهدا نمودند.

در این جلسه حاج آقا ذبیحی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات حاج آقا حسینی نیک مسئول سابق عقیدتی بیمارستان، خواهر مرادی را به عنوان مدیر جدید عقیدتی بیمارستان منصوب نمودند.

ایشان در مورد خداحافظی حاج آقا حسینی نیک افزودند: جدایی حاج آقا حسینی نیک از نمایندگی بیمارستان واقعا سخت وناراحت کننده است و ایشان مدیری پر تلاش، مخلص و با معنویت بودند و اگر موضوع ارتقاء جایگاه مدیریت ایشان مطرح نبود، قطعا با رفتن ایشان موافقت نمی کردیم. و امیدواریم خواهر مرادی با تجربیات خوب و سازنده ای که دارند، در این مسئولیت نیز سربلند و موفق باشند.

 

این جلسه معارفه دیگری هم داشت و آن معرفی آقای محسن سیمیاری مدیر منابع انسانی بیمارستان با حفظ سمت به عنوان مسئول منابع انسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه بیمارستان بود.

تقدیر و تشکر ازآقای سالار اسدی از همکاران سابق خدمات بیمارستان برای فعالیت های ارزشمند و مفید ایشان پایان بخش این جلسه بود.

روابط عمومی بیمارستان

 


نظر شما :