جلسه هم اندیشی

۰۸ آذر ۱۳۹۴ | ۱۵:۱۲ کد خبر : ۲۳۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۶۳
برای مشاهده جزئیات بر روی ادمه کلیک کنید .
جلسه هم اندیشی
به گزارش روابط عمومی بیمارستان ، دومین نشست هم اندیشی کارکنان بخش های اداری از سلسله نشست های صمیمی با حضور ریاست و معاونین بیمارستان ، عصر روز شنبه در سالن جلسات امام علی (ع) برگزارگردید .
hamandishi.jpg
دکتر علیرضا جلالی ، رئیس بیمارستان در این نشست صمیمی ، هدف از این جلسات را ارتباط نزدیک و بی واسطه کارکنان با ریاست بیمارستان دانست . ایشان این جلسات را آزاد ، دوستانه ، صمیمی جهت گفتگوی سازنده و مفید که باعث می شود شناسنامه ای از انتقادات ، گلایه ها و پیشنهادات را مورد توجه قرار دهیم و با دید بازتری نسبت به برنامه ریزی و رفع آن اقدام کنیم ، مهم ارزیابی کردند . 
در این نشست صمیمی همکاران ارجمند مدیریت مالی ، پذیرش و ترخیص ، مدارک پزشکی و نماینده محترم منشی های بخش های بیمارستان ، دیدگاه ها و درخواست های خود را مطرح نمودند که ریاست محترم بیمارستان و معاونین در این خصوص توضیحاتی ارائه نمودند .
راه اندازی سامانه پیشنهادات جهت شناسایی طرح های سودآور و مفید ، تشویق پرسنل نمونه در حوزه های مختلف ، برگزاری هدفمند جلسات هم اندیشی ، پیگیری وضعیت بیمه پرسنل و غیره از مواردی بودند که همکاران به آن اشاره کردند .
در این نشست ، آقای دکتر سلطانپور در پاسخ به پرسش یکی از همکاران در مورد کارت یکسان سازی برای پرسنل قراردادی گفتند : مدت ها پیش برای تکریم همکاران از طریق بنیاد تعاون سپاه ، کارت های یکسان سازی را پیگیری کردیم که نتیجه آن ، این شد که به زودی با تقبل هزینه از سوی بیمارستان ، این امر مهم ، ممکن خواهد شد و همکاران تلاشگر بیمارستان می توانند به همراه خانواده محترمشان از مزایای در نظر گرفته شده بهره مند شوند .
دکتر جلالی ، ریاست محترم بیمارستان در پاسخ به سوال یکی از همکاران در مورد سرنوشت بیمه درمانی پرسنل و ارتقاء آن گفتند : یک اتفاق خوب که در حال پیگیری است ، موضوع بیمه تامین اجتماعی همکاران است که پرسنل محترم قراردادی امکان استفاده از امکانات خدمات درمانی را ندارند که هفته گذشته با سازمان تامین اجتماعی جلسه ای داشتیم و تلاش بسیار زیادی شد که با تامین اجتماعی فقط برای پرسنل و خانواده محترمشان قرارداد بسته شود که در یکی دو ماه آینده با عقد قرارداد با سازمان تامین اجتماعی ، این مشکل نیز به لطف خدا ، حل خواهد شد و با این کار برای تکریم همکاران ارزشمند قدم دیگری برداشته می شود و دغدغه مهمی را حل خواهد کرد. در ادامه جلسه آقای جواهر ، مسئول محترم منابع انسانی بیمارستان نیز در پاسخ به پرسش یکی از همکاران در مورد تطبیق مدارک غیر مرتبط تحصیلی در مزایای حقوق اعمال شود که با موافقت آقای دکتر سلطانپور برای همکارانی که مدرک تحصیلی غیر مرتبط دارند ، امتیازاتی در نظر گرفته خواهد شد که پس از بررسی و محاسبه بارمالی آن ، نحوه اجرای آن اطلاع رسانی خواهد شد .
در پایان دکتر جلالی ، رئیس بیمارستان ، ضمن توضیح و پاسخ به سوالات همکاران گفت : نگاه من این است که شما پرسنل گران بهاترین کالا در بیمارستان هستید و بنده برای حفظ و نگهداری از این کالای ارزشمند حتما تلاش خود را خواهم کرد .
گرفتن عکس یادگاری همکاران با ریاست بیمارستان، پایان بخش این نشست صمیمی و پربار بود .

 


نظر شما :