بازدید وزیر بهداشت سوریه از بیمارستان

۲۷ مرداد ۱۳۹۴ | ۱۵:۴۷ کد خبر : ۱۸۵ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۲۴۷
برای مشاهده جزئیات جلسه بر روی ادامه کلیک کنید .
بازدید وزیر بهداشت سوریه از بیمارستان
ساعتی پیش انجام پذیرفت :
بازدید وزیر بهداشت سوریه از بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی بقیة الله الاعظم (عج)
به گزارش روابط عمومی بیمارستان :
آقای دکتر نزار یازجی وزیر بهداشت کشور سوریه در صدر هیئتی عالی رتبه با حضور در بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج) با ریاست این بیمارستان دیدار و گفت و گو نمودند .
وزیر بهداشت سوریه با بیان این که در بحران پیش آمده برای این کشور از تعداد 100 بیمارستان موجود ، تعداد 30 بیمارستان تخریب گردید که از این تعداد 19 بیمارستان به صورت کامل تخریب گردیده است .
ایشان خطاب به دکتر جلالی ریاست بیمارستان گفت : در سال های بحران برای مردم و کشور سوریه ، جمهوری اسلامی ایران ، به ویژه بیمارستان بقیة الله الاعظم (عج) پذیرای مجروحین و بیماران سوری بوده است که جای دارد از این اقدام ارزشمند از طرف ملت و دولت سوریه از شما قدردانی نمایم.
دکتر علیرضا جلالی ، ریاست بیمارستان نیز در این دیدار ضمن ابراز همدردی با مردم و دولت سوریه ، به دلیل بحران پیش آمده در این کشور افزود : بر اساس سیاست های جمهوری اسلامی ایران ، تمام همت و تلاش خود را داشته و داریم تا به مردم مظلوم سوریه کمک نماییم و در آینده نیز با توجه به تجربیات و امکانات بسیار خوبی که این بیمارستان دارد ، پذیرای بیماران و مجروحان این کشور خواهیم بود . 
در پایان آقای نزار یازجی ، ضمن بازدید از بخش های مختلف بیمارستان ، از استقبال گرم و از مدیریت عالی این بیمارستان قدرانی نمود .

خبرنگار : سید محمد میر فتحی زاده


نظر شما :