برگزاری جلسه کمیته رضایتمندی درمانگاه

۱۶ تیر ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۸ کد خبر : ۱۷۴ اخبار و رویدادها
تعداد بازدید:۴۵۴
جلسه کمیته رضایتمندی درمانگاه برگزار شد .
برگزاری جلسه کمیته رضایتمندی درمانگاه

جلسه کمیته رضایتمندی درمانگاه برگزار شد .

حاضرین در جلسه :

آقایان : دکتر تقی‌پور ، طاهری ، دکتر امیری ، دکتر شیرودی ، دکتر خسروی ، دکتر رزاقی ، دکتر حسینی ، دکتر آرش ، گل‌زردی ، بهشتی ، صادقی ، دکتر وطن دوست ، پاکزاد ، میرزایی ، خانم ها : دکتر رضایی ، دکتر عبدی ، موسوی ، شکارچی ، خدایاری ، خانم پرورده

به گزارش واحد ارتباط مردمی :

در ابتدای جلسه ریاست محترم بیمارستان ، درمانگاه را با مراجعه بیش از 4 هزار نفر مراجعه کننده در روز ، از مهم ترین بخش‌های بیمارستان دانستند . ایشان همچنین در اجرای طرح تمام وقتی پزشکان ، درمانگاه را به عنوان محور این طرح برشمردند و در ادامه افزودند برای حل مشکلات و معضلات درمانگاه ، جلسه‌ای تخصصی به زودی تشکیل خواهد شد و مباحث به صورت تخصصی تر در آن مطرح شده و برای حل آن ، جمع بندی صورت خواهد پذیرفت .

آقای دکتر جلالی وجود سیستم ارجاع و تریاژ بیماران در درمانگاه را از طرح‌های مهم و تأثیر گذار دانستند و افزودند: پیشنهاد سیستم ارجاع به معاونت بهداشت و درمان سپاه ارائه شده است تا در قدم اول در استان تهران، پذیرای بیماران ارجاعی از درمانگاه‌های سپاه باشیم.

ایشان در پایان مراجعین زیاد به بیمارستان را فرصت دانستند که البته به دلیل وجود محدودیت در ساختار ، نیرو ، امکانات و … در ارائه خدمات مشکلاتی وجود دارد که نیاز دارد فرآیندها مورد بازبینی و اصلاح قرار گیرند و باید تلاش گردد تا با رفع نواقص پذیرای خوبی از مراجعین داشته باشیم .

خبرنگار : موسی انگورانی

 


نظر شما :